Profil Spółki

Energa Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce funkcjonuje na rynku energetycznym od 15 kwietnia 2011 roku. Spółka powstała w wyniku wydzielenia zorganizowanej części przedsiębiorstwa z firmy Energa OPEC Sp. z o.o. (obecnie Energa Ciepło Ostrołęka Sp. z o.o.). Dynamiczny rozwój Spółki odzwierciedla przejęcie, w styczniu 2012 roku, od Energa Elektrownie Ostrołęka S.A. - Wydziału Utrzymania Ruchu, funkcjonalnie związanego z usługami remontowymi w energetyce. W 2013 roku struktury Spółki zostały rozbudowane o pracowników Pionu Usług Serwisowych wydzielonych z Energa Kogeneracja Sp. z o.o. oraz Energa Elektrociepłownia Kalisz S.A. (obecnie Energa Ciepło Kaliskie Sp. z o.o.), działających jako Energa Serwis Oddział Elbląg i Oddział Kalisz.

W wyniku przekształceń, które nastąpiły w roku 2022, Energa Serwis Sp. z o.o. realizuje wszechstronnie i kompleksowo usługi serwisowo-remontowe i inwestycyjne tylko w branży energetycznej i posiada lokalizację w Ostrołęce. 

ENERGETYKA - DIAGNOSTYKA - PRACE WARSZTATOWE I OBRÓBCZE

Energa Serwis prowadzi działalność z zakresu: 

  • prac serwisowo – remontowych dla elektrowni oraz elektrociepłowni
  • prac modernizacyjnych i inwestycyjnych - sprawowanie funkcji inżyniera kontraktu
  • diagnostyki
  • prac warsztatowych i obróbczych

Atutami Naszej firmy są:

  • własne zaplecze produkcyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt do wykonywania prac specjalistycznych
  • wykwalifikowana i doświadczona kadra
  • wiedza i doświadczenie gwarantujące wykonanie zleconych prac profesjonalnie oraz z wysoką jakością

Mając na względzie ciągłe podnoszenie jakości świadczonych dla klienta usług oraz dynamiczny rozwój firmy wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania. Uzyskanie certyfikatów wzmocniło pozycję firmy na rynku krajowym i międzynarodowym oraz usprawniło proces zarządzania Spółką.